Turizm Ekonomisi

Accor, ALL-Accor Live Limitless üyeliğini sundu

Dünyanın önde gelen otel gruplarından biri olan Accor, 2021 yılı boyunca ALL- ACCOR LIVE LİMİTLESS yaşam tarzı sadakat programı üyeliği ile Nisan ayı itibariyle 1 milyon ödül puanı kazanma şansı sunacak.

Accor, ALL-Accor Live Limitless üyeliğini sundu
539246Okundu
09 Nisan 2021 - 11:54

Dünyanın önde gelen otel gruplarından biri olan Accor, 2021 yılı boyunca ALL- ACCOR LIVE LİMİTLESS yaşam tarzı sadakat programı üyeliği ile Nisan ayı itibariyle 1 milyon ödül puanı kazanma şansı sunacak.   

Avrupa’nın en önde gelen otel zinciri Accor Grubu, Türkiye, Orta Doğu, Afrika ve Hindistan’da, 400’den fazla otel ve tatil köyüyle 2021 yılı boyunca ALL-Accor Live Limitless üyelerine milyoner olma şansı sunan bir dizi ödül puanı hediye ediyor. 

Sınırsız Deneyimler 

Accor’un yaşam tarzı sadakat programı ALL-Accor Live Limitless’ın hayata geçmesiyle birlikte Accor Otel Grubu, hayatın tadını çıkarmak için sunduğu yeniliklere her geçen gün yenilerini ekliyor. Misafirler , ALL üyesi olarak konaklamalarından, yeme-içme ve daha pek çok aktiviteden ödül puanı kazanabiliyor. Üstelik kazanılan puanlar katılımcı otellerde rezervasyon yapmak, dünya çapındaki partnerlerde kullanmak, spor, kültür, alışveriş, seyahat ve daha birçok alanda “sınırsız deneyimler” ile gerçekten unutulmaz anlara dönüştürülebiliyor.

ALL-Accor Live Limitless üyelerinin milyoner olma hayali gerçekleşiyor!  

@ALL_MEA Instagram hesabı üzerinden düzenlenecek olan 1 milyon hediye puan kazanma şansı dünya çapında 5000’den fazla Accor otelinde sınırsız deneyimlerin tadını çıkarmak için kullanılabilecek.

Üyeler kazandıkları 1 milyon puanı nerelerde harcayabilir?

Puanlar, Accor’un ünlü restoranlarında 50 romantik akşam yemeği, ya da arkadaşlarıyla birlikte ünlü şeflerle ustalık dersleri eşliğinde VIP yemek deneyimlerine kadar eşsiz deneyimlerin kapılarını açıyor.  

Misafirler puanlarla dilerlerse yıl sonunda düzenlenen “ALL Yeni Yıl” partisine New York’ta katılabilecek, business class uçuşun ardından en favori Accor otelinde konaklayabilecekler. Futbol fanatikleri ise “Parc des Princes”te 8 özel oyuna VIP erişim sağlayabilecek. ALL-Accor Live Limitless tüm bunlara erişebilecekleri bir dünya fırsat sunuyor.

5 Nisan’dan itibaren başlayan ilk milyoner çekilişinde yer almak için @ALL_MEA’yı takip etmeniz, ve güncel kampanyalardan haberdar olmak için all.accor.com’u ziyaret etmeniz yeterli. 11 Mayıs, 2021’e kadar olan konaklamalar için %30 indirim fırsatı da üyeleri bekliyor. ALL-Accor Live Limitless’a katılanlar, bir sonraki konaklamada %30 indirimli rezervasyon yaptırabiliyor. Accor; Türkiye, Orta Doğu, Afrika ve Hindistan’da 407 mülk (88.099 oda) işletiyor ve portfolyosuna ekleyeceği 198 otel (47.754 oda) ile güçlü adımlarla global düzeyde büyümesine devam ediyor. 

Copyright | Turizm Ekonomisi | 2019-2021 Sitemizde Yer Alan Haberler İzinsiz Kullanılamaz!

Görüşme Başlat
TurizmEkonomisi.Com
Türkiye'nin Turizm Endüstrisi haber platformu TurizmEkonomisi.Com'a hoşgeldiniz!

Haber Merkezi
haber@turizmekonomisi.com

Reklam Servisi
reklam@turizmekonomisi.com