Turizm Ekonomisi

Mandarin Otel’in Yeni Genel Müdürü Ersev Demiröz Oldu

1 Ağustos 2017 tarihinde Mandarin Oriental, Bodrum’un Otel Müdürü olarak göreve başlayan Ersev Demiröz, 21 Eylül 2020 itibarıyla tesisin genel müdürlük pozisyonuna terfi etti.

Mandarin Otel’in Yeni Genel Müdürü Ersev Demiröz Oldu
5392608Okundu
29 Eylül 2020 - 13:24

1 Ağustos 2017 tarihinde Mandarin Oriental, Bodrum’un Otel Müdürü olarak göreve başlayan Ersev Demiröz, 21 Eylül 2020 itibarıyla tesisin Genel Müdürlük pozisyonuna terfi etti.

Lisans eğitimini 1992’de Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünde tamamlayan Demiröz, dünya çapında ünlü birçok otelde görev yaparak kazanmış olduğu 20 yılı aşkın uluslararası otelcilik tecrübesiyle 2017 yılında Mandarin Oriental ailesine katılmıştır.

Stratejik ve analitik düşünce yapısına, kapsamlı operasyon deneyimine ve misafir odaklı bir yaklaşıma sahip, mesleğine tutku ile bağlı bir lider olan Ersev Demiröz; her biri kendi alanında uzman, güler yüzlü, profesyonel ekibiyle birlikte lüks, konfor ve efsanevi hizmet anlayışının eşsiz bir lokasyonda buluştuğu Mandarin Oriental, Bodrum’daki yeni görevi için büyük heyecan duymaktadır.

Mandarin Oriental, Bodrum hakkında

Uluslararası alanda birçok dalda ödüle layık görülen, Akdeniz ve Ege’ nin en seçkin resort’u Mandarin Oriental, Bodrum; Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Cennet Koyu’nda, mavi ile yeşilin buluştuğu, denize sıfır 60 hektar arazi üzerinde konumlanıyor. Otel, 100 yıllık zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili, yemyeşil bir ortamda, bölgedeki en geniş ve ferah konaklama alanına sahip, tamamı teras veya balkonlara, belirli bir kısmı ise özel bahçe ve sonsuzluk havuzuna sahip oda, tam donanımlı ve özel mutfaklı rezidans dairesi, süit ve villa olmak üzere toplam 132 adet konaklama ünitesinden oluşmaktadır. Mandarin Oriental, Bodrum, dünya mutfağından eşsiz lezzetlerin sunulduğu restoranları, barları ve 2.700 m2 üzerine kurulmuş, grubun ödüllü spa konseptini Mandarin Oriental’a özgü holistik imza bakımları ile sunan Spa merkezi, fitness alanı, hamamı ve diğer birçok özellikli mekanları ile ruhunuzu ve bedeninizi arındıracak kişiye özel hizmetler sunuyor. Ayrıca resort, açık ve kapalı alanda sahip olduğu farklı ölçülerdeki toplantı ve davet alanlarıyla da davetlerinizi ve toplantılarınızı ölümsüzleştiriyor. 

Mandarin Oriental Hotel Group hakkında 

Mandarin Oriental Otel Grubu dünya çapında birçok lüks otel, resort ve rezidansların ödül almış sahibi ve işletmecisi. Asya’daki köklerinden doğarak dünyaca ünlü bir marka haline gelen grup, şu anda 23 ülkede ve bölgede, her biri grubun doğu kültürü mirasını ve kendine özgü aidiyet duygusunu yansıtan 33 oteli ve yedi rezidansı işletmekte. Mandarin Oriental, Jardine Matheson Grubu’nun bir üyesi olup, halihazırda yapım aşamasında olan birçok otel ve rezidansı bünyesinde barındırmaktadır.

Copyright | Turizm Ekonomisi | 2019-2021 Sitemizde Yer Alan Haberler İzinsiz Kullanılamaz!

Görüşme Başlat
TurizmEkonomisi.Com
Türkiye'nin Turizm Endüstrisi haber platformu TurizmEkonomisi.Com'a hoşgeldiniz!

Haber Merkezi
haber@turizmekonomisi.com

Reklam Servisi
reklam@turizmekonomisi.com