Turizm Ekonomisi

Milli Takımlar, Tokyo Olimpiyatlarına Gloria Sports Arena’da Hazırlanacak

Tüm dünyada sporcuların ve sporseverlerin büyük ilgi ve merakla beklediği 2021 Tokyo Olimpiyatları yaklaşıyor; milli takımların dev organizasyona spor oteli Gloria Sports Arena’da hazırlanacağı duyuruldu.

Milli Takımlar, Tokyo Olimpiyatlarına Gloria Sports Arena’da Hazırlanacak
539222Okundu
05 Nisan 2021 - 15:19

Tüm dünyada sporcuların ve sporseverlerin büyük ilgi ve merakla beklediği 2021 Tokyo Olimpiyatları yaklaşıyor; milli takımların dev organizasyona spor oteli Gloria Sports Arena’da hazırlanacağı duyuruldu.

Akdeniz’in sıcak iklimini 105 bin metrekarelik bir alanda spor disiplini ile buluşturan Gloria Sports Arena; 50’den fazla branşa yönelik spor alanları ve 100 odalı oteliyle milli takımların olimpiyat heyecanına ortak olacak. Yılın ilk çeyreğinde 18 farklı branştan, 52 farklı milletten 2 bin misafiri ağırlayan Gloria Sports Arena; misafirlerini spor alanından konaklamaya, sağlıktan dinlenmeye tüm ihtiyaçlara yönelik başarılı çözümleriyle olimpiyat madalyasına giden yol için hazırlıyor.

Golf Sahaları ve Thalasso Merkezi ile İlklerin Öncüsü 

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük ve geniş kapsamlı spor oteli olan Gloria Sports Arena; doğal güzellikleri, golf sahaları, thalasso merkezi, açık-kapalı su tesisleri, spor hekimliği ve atletizm performans merkezi ile sporculara eşsiz bir iklim sunuyor. Tüm ihtiyaçlara uygun yüksek kaliteli çözümleri ile otel; 6.800 metrekare bir alan üzerinde teleskopik tiribünler, badminton, basketbol, eskrim, salon futbolu, hentbol, masa tenisi, hokey, okçuluk ve voleybol için dört farklı bölüme ayrılabilen çok amaçlı spor salonu ile de büyük ilgi görüyor. Ağırlık kaldırma, boks, güreş, dövüş sanatları, spinning, bale gibi her bir özel ilgi alanına göre spor salonunu içinde bulunduruyor.

Sporun Her Branşı İçin Uygun Zemin Gloria Sports Arena’da

Sporda her branşa uygun alanlarıyla zengin çeşitliliği ile takımların, kulüplerin ve bireysel sporcuların favori kamp alanı olan ve sahalarıyla önde gelen spor organizasyonlarına da ev sahipliği yapan Gloria Sports Arena; 35.000 metrekarelik bir alan içinde bulunan açık alan tesislerinde, 1.600 kişilik stadyumu, 2 adet futbol sahası bulunuyor. IAAF sertifikalı ve tam donanımlı atletizm alanları, uluslararası standartlara uygun çim hokeyi sahası, 2 plaj voleybolu sahası, tenis, slackline, pilates ve yoga gibi sporlar için uygun çok sayıda spor alanını da içinde barındırıyor. 5.800 m2 alanda, FINA standartlarına uyan 10 şeritli açık olimpik yüzme havuzu ve yüksek hızlı video analiz sistemi, 6 kısa şeritli kulvarı bulunan açık yüzme havuzu, Olimpik dalış havuzu, 5 şeritli kapalı Olimpik yüzme havuzu, su topu ve senkronize yüzme için çok amaçlı havuz, ve rehabilitasyon havuzu sunuyor. 

Copyright | Turizm Ekonomisi | 2019-2021 Sitemizde Yer Alan Haberler İzinsiz Kullanılamaz!

Görüşme Başlat
TurizmEkonomisi.Com
Türkiye'nin Turizm Endüstrisi haber platformu TurizmEkonomisi.Com'a hoşgeldiniz!

Haber Merkezi
haber@turizmekonomisi.com

Reklam Servisi
reklam@turizmekonomisi.com