Turizm Ekonomisi

Süha Kemal Cankurtaran, The Bostancı Hotel’in Genel Müdürü Oldu

Uzun yıllardır turizm sektörünün birçok önde gelen işletmesinde başarılı görevleriyle çalışmalarına devam eden ve Uluslararası Otelciler Derneği’nin de üyeleri arasında yer alan, sektörün genç ve başarılı yöneticilerinden, Süha Kemal Cankurtaran; İstanbul, Anadolu Yakası’nın en köklü otellerinden biri olan Ersen Otelcilik’e bağlı The Bostancı Hotel’e Genel Müdür oldu.

Süha Kemal Cankurtaran, The Bostancı Hotel’in Genel Müdürü Oldu
5392275Okundu
02 Temmuz 2020 - 15:17

Uzun yıllardır turizm sektörünün birçok önde gelen işletmesinde başarılı görevleriyle çalışmalarına devam eden ve Uluslararası Otelciler Derneği’nin de üyeleri arasında yer alan, sektörün genç ve başarılı yöneticilerinden, Süha Kemal Cankurtaran; İstanbul, Anadolu Yakası’nın en köklü otellerinden biri olan Ersen Otelcilik’e bağlı The Bostancı Hotel’e Genel Müdür oldu.

Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünde eğitimini tamamlayan Süha Kemal Cankurtaran, 2000 yılından bu yana turizm sektöründe çeşitli kademelerde görevler aldı. 2006 – 2017 yılları arasında Ön Büro Müdürlüğü pozisyonunu üstlenen Cankurtaran; Princess Hotels, Elite Hotels ve Silence Hotel gibi zincir ve köklü otellerde profesyonel görevler gerçekleştirdi.

Turizm sektörü için yaptığı başarılı işlerle adından sıkça söz ettiren ve süreç içinde ise Türkiye’nin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan Uluslararası Otelciler Derneği (INTHA)’ya dahil olan Cankurtaran, 2019 yılından bu yana dernek içerisinde aktif görevler almaya devam ediyor.

Sırasıyla, TRYP by Wyndham Istanbul Sancaktepe oteline Genel Müdürlük pozisyonunda Wyndham markasını kazandıran Süha Kemal Cankurtaran, son olarak 2019 yılının başından bu yana Ramada Hotel & Suites by Wyndham Istanbul Golden Horn Genel Müdürlüğünü sürdürüyordu.

Copyright | Turizm Ekonomisi | 2019-2021 Sitemizde Yer Alan Haberler İzinsiz Kullanılamaz!

Görüşme Başlat
TurizmEkonomisi.Com
Türkiye'nin Turizm Endüstrisi haber platformu TurizmEkonomisi.Com'a hoşgeldiniz!

Haber Merkezi
haber@turizmekonomisi.com

Reklam Servisi
reklam@turizmekonomisi.com