Turizm Ekonomisi

Doğa ile başbaşa kalmak isteyenler Amanruya’ya rağbet göstermeye başladı

Tertemiz plajı, zeytin bahçeleri ve çam ağaçlarıyla donatılımış eşsiz bir manzaranın tam ortasında konumlanan Bodrum’un gizli bahçesi Amanruya; kalabalıktan uzak, doğaya yakın ve kişiye özel huzurlu bir tatil deneyimi sunuyor. Hiçbir ağaca dokunmadan, Osmanlı mimarisi ile tasarlanan Amanruya; avlusu, terasları, odalara özel ısıtmalı havuzları ve bahçeleriyle ile izole ve güvenli tatili lüks hizmet ile buluşturuyor.

Doğa ile başbaşa kalmak isteyenler Amanruya’ya rağbet göstermeye başladı
539223Okundu
13 Nisan 2021 - 11:34

Tertemiz plajı, zeytin bahçeleri ve çam ağaçlarıyla donatılımış eşsiz bir manzaranın tam ortasında konumlanan Bodrum’un gizli bahçesi Amanruya; kalabalıktan uzak, doğaya yakın ve kişiye özel huzurlu bir tatil deneyimi sunuyor. Hiçbir ağaca dokunmadan, Osmanlı mimarisi ile tasarlanan Amanruya; avlusu, terasları, odalara özel ısıtmalı havuzları ve bahçeleriyle ile izole ve güvenli tatili lüks hizmet ile buluşturuyor. 

Konum olarak Bodrum Göltürkbükü’nde Cennet Koyu’nun hemen yanında bulunan Amanruya 60 dönümlük bir ormanın içinde yer alıyor. Yalıkavak Marina ve havaalanına yarım saat uzaklıkta olan otel konaklamadan dinlenmeye, yemekten eğlenceye her alanda ultra lüks tatil deneyimi sunuyor. Büyüleyici avlusu, eşsiz manzaralı terasları ve ultra lüks konsepti ile kişiye kendini özel hissettiren Amanruya,doğal yapı korunarak tasarlanan 36 adet çağdaş taş villadan oluşuyor.  Doğa ile eşsiz bir uyum içinde olan villaların her birinde kendine özel büyük bir bahçe ve ısıtmalı havuz yer alıyor. Osmanlı köylerini anımsatan yapısı ile göz dolduran tesis, doğanın kaynağından sonsuz maviye açılan 50 metrelik dev havuzu ile de otantik görünümü taçlandırıyor ve büyüleyici atmosferiyle konfor alanını üst seviyelere taşıyor. 

Doğal Cömertliği ile Pozitif Enerji Yüklüyor 

Yorucu geçen bir sezonu konforlu ve güvenli bir şekilde dinlenerek geçirmek isteyenler için ideal bir tatil mekanı olan Amanruya’nın konaklama ve yemek alanlarında yüksek, gösterişli tavanlar ferah bir görünüm sunuyor. Hamam tarzı geniş banyoları ve Türk kömür şöminelerinin yanı sıra kekik kokulu terasları, misafirlerin kendilerine ait havuzları, bahçeleri ve huzur veren köy manzarası ile tatil ihtiyaçları ultra lüks çözümler ile karşılanıyor. Kendi kıyısında yer alan masmavi koyu ve 50 metrelik sonsuz havuzu ile huzuru zirveye çıkartan Amanruya tüm sıkıntıları unuttuyor ve pozitif enerji veriyor. Negatif düşüncelerden arındıran huzurlu bir tatil ortamında misafirlere yalnızca keyfini çıkartmak kalıyor.

Copyright | Turizm Ekonomisi | 2019-2021 Sitemizde Yer Alan Haberler İzinsiz Kullanılamaz!

Görüşme Başlat
TurizmEkonomisi.Com
Türkiye'nin Turizm Endüstrisi haber platformu TurizmEkonomisi.Com'a hoşgeldiniz!

Haber Merkezi
haber@turizmekonomisi.com

Reklam Servisi
reklam@turizmekonomisi.com