Turizm Ekonomisi

Hilton Istanbul Maslak dünyanın en iyi otelleri arasında yer aldı

Her yıl, dünyanın dört bir yanından gezginlerin kaydettiği bilgileri, paylaştığı tüm yorumları ve puanları bir araya getiren dünyanın en prestijli online platformlarından TripAdvisor, 2020 Travellers’ Choice Ödülleri’nin kazananlarını açıkladı.

Hilton Istanbul Maslak dünyanın en iyi otelleri arasında yer aldı
5392563Okundu
18 Eylül 2020 - 9:08

Her yıl, dünyanın dört bir yanından gezginlerin kaydettiği bilgileri, paylaştığı tüm yorumları ve puanları bir araya getiren dünyanın en prestijli online platformlarından TripAdvisor, 2020 Travellers’ Choice Ödülleri’nin kazananlarını açıkladı. 

Tatil köylerinden büyüleyici butik otellere, dünyanın en iyi konaklama tesislerinin yanı sıra, en popüler restoranlar, en çok tercih edilen destinasyonlar ve dahası trendleri konu edinen dünyaca ünlü seyahat sitesi TripAdvisor’ın Travellers’ Choice 2020 Ödülleri açıklandı.

Henüz 2018 yılında kapılarını açan Hilton Istanbul Maslak’a, TripAdvisor’dan ödül

Şehirdeki mükemmel konumu ve misafir memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile öne çıkan Maslak’taki Hilton oteli, misafirlerinin Tripadvisor aracılığıyla yaptığı yorumları ile Traveller’s Choice Ödülü almaya hak kazandı.

Dünyanın en iyi otelleri arasında konumlandı

Alışık olunan Hilton misafirperverliği ile yeni normalleşme sürecinde de misafirlerini ağırlamaya devam eden Hilton Istanbul Maslak, pandemi döneminden önce çok önemli kişilerin, yani konuklarının TripAdvisor yorumlarına dayanarak verilen bu ödül ile lezzet ve turistik açıdan dünyanın en iyi otelleri arasında yer alacak.

Copyright | Turizm Ekonomisi | 2019-2021 Sitemizde Yer Alan Haberler İzinsiz Kullanılamaz!

Görüşme Başlat
TurizmEkonomisi.Com
Türkiye'nin Turizm Endüstrisi haber platformu TurizmEkonomisi.Com'a hoşgeldiniz!

Haber Merkezi
haber@turizmekonomisi.com

Reklam Servisi
reklam@turizmekonomisi.com